ZÁSNUBNÍ PRSTENY

Zásnubní prsteny Zlatnictví Balcar

Zásnubní prsteny z dílny Zlatnictví Balcar  – nádherné šperky pro výjimečné příležitosti.

Balcar Diamonds

S letními měsíci bývá neodmyslitelně spojeno také hojné množství svatebního veselí, krásných dam v bílých róbách a gentlemanů svírajících prstýnky v nepatrně třesoucích se rukou. Svatební den je však pro budoucí novomanžele spíše dnem shonu a obav, aby vše proběhlo tak, jak má. Naopak zásnubní den bývá do posledního detailu promyšlen a tuto romantickou chvíli prožívají snoubenci o samotě.

 

Zásnubní ceremoniály doprovází historický vývoj společnosti již od dob antiky. V dřívějších dobách nesly hluboký význam, v posledních desetiletích však jejich společenská role upadala do zapomnění. Ale trendy posledních let navracejí zásnuby zpátky, právě díky jejich romantickému nádechu. Akt, kdy si partneři slíbí, že se spolu sezdají, že k sobě patří, korunuje předání nádherného zásnubního prstenu.

Balcar Diamonds

Pro takovou příležitost se patří vybrat jen to nejlepší. Zásnubní prsten se bude na ruce snoubenky blýskat po zbytek společného života, a proto by měl dobře sedět, být z kvalitních materiálů a pyšnit se neotřelým designem. Zlatnictví Balcar nabízí široký výběr luxusních briliantových šperků v bílém, žlutém, růžovém zlatě, ale také v osmnáctikarátovém zlatě. Zásnubní klasikou je prsten s dominantním diamantem. Diamant je symbolem věčné lásky, protože je sám o sobě téměř nezničitelný, za což vděčí své neuvěřitelné tvrdosti. Muž tedy zásnubním prstenem s diamantem vyjadřuje svoji touhu být s danou ženou navěky.

Balcar Diamonds

Všechny šperky ze Zlatnictví Balcar jsou vyráběny ručně a vyznačují se vysoce elegantním designem a kvalitou. Kameny, které zdobí zhotovené šperky, jsou dodávány s certifikáty původu a kvality a čistoty. Chystáte-li se zpečetit svůj vztah manželským slibem, pak by Vás mohly zaujmout kolekce ručně vyrobených snubních a zásnubních prstenů dle posledních světových trendů. Toužíte-li však, aby Vaše drahá polovička na prstě nosila jedinečný skvost, není nic snazšího než přijít s vlastním nápadem na unikátní kousek šperku. Přímo ve zlatnické dílně může být zhotoven originální prsten dle Vašeho vlastního přání.

 Balcar Diamonds

Cena vybraného zvoleného šperku se odvozuje od vybraného tvaru, materiálu, velikosti a následné váhy kovu prstenu. Zakázková výroba zásnubních prstenů je možná do tří dnů, jedná-li se o šperky jiného druhu pak je potřeba počítat se sedmi dny.

Kamennou prodejnu Zlatnictví Balcar můžete navštívit v Brně na ulici Minská 72. Kolekce šperků si také můžete prohlédnout prostřednictvím internetového katalogu na stránkách www.zlatnictvi-lbalcar.cz.