INVESTIČNÍ DIAMANTY

Investujte do diamantů

Na zakázku vám seženeme dle vašich představ jakýkoliv investiční diamant s evropským ,nebo světovým certifikátem za nejlepší cenu. Pro bližší informace volejte +420605154686

snubní prsteny , zásnubní prsten

Pokud máte zájem o investování a uložení Vašich peněz do diamantů, rádi Vám poradíme a doporučíme správný kámen. Více informací při osobním jednání nebo telefonicky.

Proč investovat do diamantů?
Investice do diamantů má svá specifika, která ji odlišují od investic do cenných papírů, nemovitostí či jiných komodit. Výhoda investice do diamantů je v samotných vlastnostech diamatu. Diamantový kámen je v podstatě nezničitelný, je to celosvětově uznávaná komodita.

Nejdůležitějším parametrem tzv. investičního diamantu je jeho vysoká hodnota na jednotku váhy, což z něj činí lehce přenositelnou, trvalou a vysoce koncentrovanou podobu bohatství, jaká v současnosti na světě existuje. Diamant vysoké kvality, o váze 2 – 3 gramy, může mít stejnou cenu jako 100 kilogramů zlata. Uveďme malý příklad. Váha broušeného investičního diamantu v hodnotě 1 mil. Kč je 0,5 g až 0,6 g – tedy asi 5000krát menší než váha zlata, které by ve stejné hodnotě vážilo zhruba 2,5 kg. Broušený diamant je volně obchodovatelný, nepodléhá registraci, může tedy i díky své malé velikosti představovat velmi nenápadné bohatství.

Zajímavou vlastností těchto kamenů je, že jejich extrémně koncentrovaná hodnota, uložená ve velikosti a mimořádné odolnosti diamantu, a stejně tak jeho jednoduchá přenositelnost, činí z diamantů fond proti ohrožení v době katastrof všeho druhu. Je známo mnoho příběhů, kdy desítkám či stovkám lidem doslova zachránily život. Tak tomu bude pravděpodobně vždy, neboť s diamanty lze úspěšně obchodovat ve většině zemí světa.

Do jakých diamantů investovat?
Při investování do diamantů je třeba mít na paměti, že cena diamantu neroste lineárně. Čím větší je diamant, tím stoupá cena za jeden karát. Je to dáno tím, že větší diamanty jsou vzácnější a nejinak tomu bude v blízké i vzdálenější budoucnosti. V praxi to znamená, že pokud vlastníte např. dva diamanty o velikosti 0,25 ct, stěží je vyměníte za diamant o velikosti 0,50 ct. V žádném případě je však nelze považovat za investiční diamanty. Investiční diamant je diamant o hmotnosti 1 ct a výše, barvy D-G a čistoty LC-VS1. Diamanty takových parametrů jsou poměrně vzácné a jejich cena na trhu neustále roste.

Kde si lze pořídit investiční diamant?
Myslete na to, že diamanty musíte kupovat jen u kvalifikovaného odborníka, kterému můžete důvěřovat. Jinak se Vám může stát, že nakonec zaplatíte mnohem vyšší cenu, než jakou bude diamant ve skutečnosti mít. Pro investování do diamantu je také velmi důležité vědět, že zájemce by měl uložit své finance jen do takových diamantů, které splňují podmínky tří celosvětově platných certifikátů HRD (Hoge Raade vor Diamanten), GIA (Gemological Institute of America) a IGI (International Gemological Institute). Naše společnost samozřejmě zaručuje, že investiční diamanty zakoupené u nás tyto podmínky splňují.