DEEPSEA

ROLEX DEEPSEA

Již odedávna představují hluboké vody oceánu jeviště plné mýtů a legend a probouzejí touhu po dobrodružství, výzvě a překonávání vlastních hranic. Kouzlo neprozkoumané hloubky žene lidstvo ke stále novým špičkovým výkonům. Nový model značky Rolex Oyster Perpetual Sea-Dweller DEEPSEA byl vyvinut s ohledem na potřeby při posouvání hranic představivosti a lidských možností.
Oyster Perpetual Sea-Dweller DEEPSEA jsou potápěčské hodinky nové generace, které Rolex kompletně sám vyvinul a vyrobil. Jsou vodotěsné do extrémní hloubky 3900 metrů. Důležitou technickou inovací je SYSTÉM RINGLOCK. Jedná se o novou strukturu pouzdra, kterou si nechal Rolex patentovat a která odolává enormně velkému tlaku v extrémních podmořských hloubkách. Tyto náramkové hodinky jsou kromě toho poprvé vybaveny dvojitým systémem prodloužení náramku, který umožňuje snadné nasazení na potápěčské obleky a utažení náramku dle potřeby, a tím zvyšuje komfort při nošení.
 
Sea-Dweller DEEPSEA splňuje nejvyšší požadavky profesionálních potápěčů s ohledem na robustnost, přesnost a spolehlivost.
Díky specifickým technickým vlastnostem má Sea-Dweller DEEPSEA pro prestižní kolekci Oyster jedinečný význam. Stejný průkopnický duch přiměl v padesátých letech značku Rolex k vyvinutí náramkových potápěčských hodinek Submariner nebo Sea-Dweller. Svým názvem odkazují nejnovější potápěčské náramkové hodinky na experimentální model Deep Sea Special, který v roce 1960 odolal tlaku v hloubce 10 916 metrů na dně Mariánského příkopu.ROLEX