YACHT MASTER

YACHT - MASTER II

Hodinky Rolex Yacht-Master II byly představeny v roce 2007. Oproti svému předchůdci nabízí velmi zajímavé nové funkce, které ocení především milovníci plachet a plavby na moři.
Nový Yacht-Master II nabízí extrémně komplexní a inovativní funkce. Nechybí pokročilá funkce odpočítávání s mechanickou pamětí, díky které lze sledovat jednotlivé regaty, které startovaly v určených intervalech.
Mechanické samonatahovací hodinky Rolex Yacht-Master mají pouzdro s velikostí 44 mm, které je vyráběno z různých materiálů, liší se to model od modelu. Zřejmě nejpopulárnější je kombinace platiny a oceli, k dispozici je také ocel a zlato, žluté zlato, bílé zlato nebo kombinace růžového zlata s nerezovou ocelí.
Hodinky Rolex Yacht-Master II mají otočný rámeček, jejich pouzdro má velkost 44 mm a je voděodolné do hloubky 100 metrů. Ovládání hodinek je trochu složitější a uživateli obvykle chvíli trvá, než se všemi funkcemi naučí správně a rychle zacházet. Následně se však Yacht-Master stává skvělým pomocníkem při závodním plachtění.

ROLEX